obrázek obrázek
line decor
| Stonetown | Cherokee Light Artillery |
line decor
 
 
 
 
 

';
TÁBOR

Vážené děti a rodiče.
Již po dvacáté třetí vás zveme na letní dětský tábor, který proběhne od 30. června do 13. července 2019.

Tábor je určený pro chlapce a děvčata od 6 do 14 let. Od 23. 1. 2019 již upřednostňujeme děti pouze do deseti let. Děkujeme za pochopení.

POZOR! ZAHÁJEN NÁBOR DĚTÍ - ZBÝVÁ 7 MÍST

Tématem letošního ročníku jsou vikingové. Děti se přenesou do jedné tajemné vesnice kde teprve nedávno začali lidé žít společně s draky. Přeneseme se do dob statných náčelníků, válečníků a dračích kamarádů a pokusíme se objevit nedaleké ostrovy zahalené nejednou pověstí.

Cena tábora je stanovena na 4390 Kč/osoba. Celková kapacita tábora je 60 osob. Děti jsou ubytovány ve srubech nebo budovách v areálu westernového městečka.

tábor leták

ORGANIZACE TÁBORA

-strava a pitný režim zajištěn dle platné legislativy,
-spaní v dřevěných srubech a v pevných budovách ve stylu Divokého západu,
-výlet do okolí,
-workshopy, tedy kroužky zaměřené na vlastní výrobu dle zaměření celotáborové hry (např. šperky, oblečení, vaření, pečení, zbroj, zbraně, svíčky),
-celotáborová hra,
-a hromada další zábavy,
-...to vše ve skutečném westernovém městě.

Pokud máte o tábor zájem, kontaktujte nás na telefonních číslech, e-mail adresách, popřípadě vyplňte kontaktní formulář. Vše najdete ZDE!.

Leták ke stažení je ZDE.nebo klikněte na obrázek


DOKUMENTY K PŘIHLÁŠCE

ZDRAVOTNÍ POSUDEK ke stažení ZDE.


SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ ke stažení ZDE.


TÁBOROVÝ ŘÁD ke stažení ZDE.


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ ke stažení ZDE.


Odpovědi na často kladené otázky

UBYTOVÁNÍ:

Děti jsou ubytované ve srubech a pevných budovách s kapacitou 4 až 6 osob. Spaní je na lůžkách nebo lehátkách. K dispozici je stůl, židle, odkládací poličky a skříňka.


ze soutěže

ZDRAVOTNÍ OTÁZKA:

Zdravotník je na táboře ze zákona vyžadován a my si to nedovolíme porušovat. Dále jako organizátoři máme povinnost být v kontaktu s obvodní lékařkou pro děti a dorost. Naše paní doktorka sídlí v Humpolci (6 km).IDEÁLNÍ VĚK:

Ideální věkovou kategorií na letním dětském táboře je rozpětí od 7 do 14 let, ale bereme i děti šestileté pod zárukou rodičů, že je dítě již částečně samostatné a umí trochu psát a číst. Patnáctileté děti bereme pouze když s nimi máme dlouhodobější zkušenosti nebo jako doprovod mladších sourozenců.VEDOUCÍ:

Tábor organizuje skupina lidí s bohatou a mnohaletou zkušeností při práci s dětmi. Jsou zdravotně způsobilí a řádně proškoleni o bezpečnosti a o práci s dětmi.


ze soutěže

SLEVA NA POUKAZ:


DOPRAVA:

Vzhledem k tomu, že se nám na tábor hlásí děti z celé ČR nejsme schopni svést děti z jednoho místa. V případě velké skupiny z jednoho místa, operativně po dohodě s rodiči zajistíme odvoz dětí vlakem. My ale doporučujeme vlastní dopravu dítěte na tábor a to z důvodu, že rodiče mají možnost prohlédnout si tábor a zjistit, kde se Vaše dítě bude 14 dní pohybovat a žít.


obrazek
 

 

POSLEDNÍ NOVINKY

Květnová westernová akce

Přidáno dne 4. 6. 2007

O víkendu 18. a 19. 5. 2007 opět Stonetown otevřel své brány široké veřejnosti. Krásné počasí a zajímavý program přilákal do městečka na 500 návštěvníků. Ti mohli shlédnout nový příběh z Divokého západu „Podporuj... více

Vojsko ve Stonetownu

Přidáno dne 10. 4. 2007

O uplynulém víkendu, tedy 31. 3. a 1. 4. 2007 zavítali do Stonetownu vojenské jednotky Severu a Jihu, aby si „natrénovali“ vojenský dril. Naučili se něčemu novému, nebo si připomněli, to co přes zimu opomenuli. Účast... více

Turistická známka

Přidáno dne 1. 4. 2007

V letošním roce se městečku podařil vstup mezi sběratele turistických známek. Již od zveřejnění na stránkách výrobce je o známku č.1310 velký zájem. Známka bude v prodeji od května vždy o víkendech v našem General Store.... více

 
 
 
 
             
 
© 2007 - 2015 Stonetown.cz